З концертною програмою до стареньких

28.06.2024 р. у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (директор Іван Кутовий, завідуюча відділення Любов Орел), що в селі Перемога, відбулися урочистості з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України.

За дорученням секретаря селищної ради Олександра Ільченка підопічних, колектив відділення, учасників художньої самодіяльності привітали староста Перемозького старостинського округу Наталія Деркач, директор територіального центру,  депутат Броварської районної ради Іван Кутовий. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у російсько – українській війні, загиблих  під час окупації, односельців, працівників відділення.

З вдячністю ЗСУ за можливість це зробити, із змістовною патріотичною і відпочивальною програмою виступили  учасники художньої самодіяльності – жіночий ансамбль “Світлиця”(керівник Наталія Бульон), дует “Лелеча доля ” (Марина Кулик, Наталія Бульон) (Лук’янівський сільський клуб), наймолодша учасниця концерту, яку дуже тепло приймали глядачі,  Дарія Омельченко (Будинок культури с. Паришків).

Крім прекрасної концертної програми гості привезли підопічним  відділення свіжі овочі – капусту, помідори, огірки.