Зустріч з ПОЕТОМ

Відбулась зустріч з нашим земляком, поетом, Почесним Громадянином Баришівської громади, Заслуженим працівником освіти України, Кавалером відзнаки Президента України – ордена «За заслуги» ІІІ ступеня МИКОЛОЮ МАРКІЯНОВИЧЕМ БОРОВКОМ.

Його вірші особливої форми – ронделі з  ключами. Автор заглиблюється у витоки духовного світу, процеси творення і формування етично-естетичних ідеалів.

З творчістю нашого земляка можете ознайомитися в Баришівська центральна бібліотека для дорослих

Незабутня зустріч з видатним українцем сучасності була ініційована і організована

Баришівська централізована бібліотечна система Group (заступник директора Олена Бойко) за підтримки Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради (начальник Люда Бабич).