Сьогодні Україна відзначає День поліцейського офіцера громади

У ці складні дні ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у різних ситуаціях. Тож щиро бажаю вам, щоб громадяни відчували ваш захист та підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

З повагою  секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко

Нагадуємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» в нас охоплює 13 старостинських округів Баришівської ТГ.

Так, у селах Волошинівка, Селичівка, Бзів, Веселинівка, Поділля працює поліцейським офіцером громади капітан поліції Антон Володимирович Палій (тел.: 068-714-75-88).

А в селах Паришків, Корніївка, Лукаші, Лук’янівка, Рудницьке, Перемога, Гостролуччя, Селище – капітан поліції Дмитро Григорович Шпак (тел.: 095-850-51-64)