Турнір з волейболу на відкритому просторі

Вчора на волейбольному майданчику “Трубіж-Арена” в с. Коржі відбувся турнір з волейболу на відкритому просторі серед юнаків та дівчат ЗЗСО Баришівської громади.

В турнірі взяли збірні команди Опорний заклад освіти «Баришівський ліцей» Баришівської селищної ради, ОЗО «Морозівський ліцей імені Дениса Поповича», Коржівський ліцей та команда ДЮСШ.

Змагання на свіжому повітрі для дітей “заходять” набагато краще, ніж в приміщеннях. На майданчику панувала особлива атмосфера, насолода від спілкування та конкурування з однолітками, одним словом – задоволення.

Але будь-які змагання закінчуються результатом. Отже:

І місце – команда ДЮСШ

ІІ місце поділили між собою команди Морозівськоро та Баришівського ліцеїв.

ІІІ місце – команда Коржівського ліцею.

Вітаємо призерів змагань! Пишаємося нашими учнями! Бажаємо їм перемагати й досягати вершин. Нехай вони  зростають спортивними, а ми цьому всіляко сприяємо.

Все буде спорт!

Інф. Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради