1 лютого 2024 року – День жалоби!

Ця подія закінчилася

Відповідно до розпорядження секретаря Баришівської селищної ради, з метою вшанування памʼяті загиблого військовослужбовця Кріпкого Юрія Володимировича 1 лютого 2024 року оголошується Днем жалоби на території Баришівської територіальної громади.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Обмежити проведення будь-яких розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі, харчування та громадського транспорту.

Прощання з загиблим Героєм відбудеться 1 лютого 2024 року о 12:00 в його рідному селі Лук’янівка (вул. Щастя, 18).

Траурний кортеж вирушить об 11:00 з селища Баришівка через село Рудницьке.

Просимо живим коридором з квітами та прапорами зустріти Захисника, який повертається додому на щиті…