Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради під головуванням Олександра Ільченка

Згідно порядку денного розглянуто 50 питань.

З-поміж іншого:

• Схвалили ряд Програм, зокрема –  Програма забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних злочинів на території Баришівської ТГ, Програми профілактики та протидії злочинності «Безпечна Баришівщина» на 2025-2026 р.р.
  • Схвалили звіти про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей, Програми розвитку культури на території Баришівської ТГ
  • Затвердили акти визначення розміру збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів
  • Присвоїли назви вулиць в СТ «Волошка» (с. Власівка)
  • Розглянули питання «Про надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» – затвердили 7 рішень комісії про надання згоди на виплату компенсацій за заявами жителів громади (за 1 заявою було відмовлено в компенсації).
  • Розглянули питання «Про надання компенсації за знищенні об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» – затвердили 2 рішення комісії про надання згоди на виплату компенсацій.
  • Прийняли важливі рішення щодо захисту прав та інтересів дітей, зокрема про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
  • Серед планових питань: про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, про надання згоди на видалення зелених насаджень.

Детальніше з усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради: