Святий Миколай навідався до стареньких

Ранок 6 грудня 2023 року в с. Перемога у  відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) (директор Іван Кутовий, завідувачка відділенням Любов Орел) розпочався зі святкового вітання з подарунками від Святого Миколая, які люб’язно придбали та доставили стареньким підприємці Володимир ПОЛІЩУК та Валерій ПЕТРОВСЬКИЙ.

Пізніше завітали давні друзі – представники БФ “ВАВ Краще Майбутнє” (волонтер Сергій ПОЛУЕКТОВ) з м. Кам’янець – Подільський та представники Християнської Євангельської церкви “Скеля” з села Сошників Бориспільського району (волонтер, пастор церкви Євген СПІЧКО).

Вони відвідали кожного, вручили гостинці у вигляді різноманітних смаколиків, фруктів та щиро, по-дружньому поспілкувались з старенькими, зробивши фото на згадку.

Щиро дякуємо за чуйність, небайдужість, теплоту сердець та щирість душі!