Знову скорбота огорнула нашу громаду

До лав небесного війська приєднався ще один Герой – Щава Віталій Володимирович. Відданий патріот, вірний син України, головний сержант військової частини А 4823 402-го  окремого стрілецького батальйону у складі 66 окремої механізованої бригади.

Після численних поранень, довго лікувався. Під час довгоочікуваної відпустки 23 листопада 2023 року зупинилося серце Захисника.

Віталій народився 7 вересня 1980 року в Переяславі. Навчався в Березанській школі, жив безтурботним життям юного бешкетника. Дорослішав, знайшов вірних друзів, ставав свідомим громадянином країни, яку ще з дитинства мріяв захищати.

16 березня 2022 року був призваний до лав ЗСУ. Спочатку Перемога, Лук’янівка, Рудницьке. Згодом Суми, Бахмут. Численні поранення. Операційні втручання. Довготривале лікування. І все……

У Віталія залишилась мама – Ніна Петрівна, дружина Зоряна, та син Дініяр. Віталій дуже любив свою родину. Пишався досягненнями і перемогами сина. Був надійною опорою.

Ворог забрав його життя! Забрав турботливого сина , коханого чоловіка, найкращого батька…справжнього Героя!

Та Герої не вмирають, вони поповнюють Небесне воїнство. Слава Герою!

Вічна памʼять.