Проєкт «Як ти, брате?» в Баришівці

09.11.2023 року учні 9-11 класів Баришівського ліцею імені Миколи Зерова та ОЗО «Баришівський ліцей», соціальні педагоги, психологи освітніх закладів Баришівської громади зібралися в Центрі позашкільної роботи “Мрія”, щоб прослухати лекції лікаря-психотерапевта Миколи Неміша “Як розмовляти під час війни” і “Поговори зі мною: як надавати базову психологічну допомогу через розмову”.

Це були перші лекції волонтерського проєкту «Як ти, брате?», покликаного навчити як військових, так і цивільних надавати психологічну допомогу одне одному під час війни.

На заході був присутній заступник Баришівського селищного голови Єгор Гарбуз, котрий зазначив – «Баришівська громада повинна вміти і знати як правильно спілкуватися з військовими, які захищають наразі наші кордони».

Інф. Центру соціальних служб Баришівської селищної ради