Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ДТЕК Київські регіональні електромережі буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в зв’язку з чим можливі відключення електроенергії:

08.11.2023 з 09:00 до 18:00:

с. Лукаші – вул. Будівельників, Вишнева, Горнорудна, Дніпропетрівська, Долгінцевська, Єдності, Західна, Зоряна, Інгулецька, Індустріальна, Київська, Криворізька, Лесі Українки, Медова, Павлоградська, Перемоги, Поліська, Саксаганського, Соборна, Сонячна, Терновська, Червоноармійська, Шахтарська

09.11.2023 з 09:00 до 18:00:

с. Селище – вул. Б. Хмельницького, Буковинська, Ватутіна, Ватутіна пров., Вереснева, З.Космодем’янської, Київська, Козацька, Космонавтів, Лесі Українки, Лівобережна, Миру, Молодіжна, Набережна, Паризької Комуни, Першотравнева, Польова, Польовий, Трубіжський, Трубізька, Ужгородська, уроч. Бірки, Урочище Сосна, Чернівецька, Чкалова, Шкільна.