Радіодиктант Єдності-2023

Сьогодні, 27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, відбувся Радіодиктант національної єдності – 2023.  До написання диктанту “Дороги України” долучилися і працівники Баришівська селищна рада та комунальних установ громади.

Мета заходу, який цьогоріч організовано вже 23 рік (!) поспіль — об’єднати всіх українців як в Україні, так і за її межами.

Перед самим диктантом відбувся телемарафон, іі ми жізнались, що до написання диктанту долучилися навіть бійці ЗСУ безпосередньо з зони ведення бойових.

Авторкою тексту у 2023 році є українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Читав його український актор театру та кіно Олексій Гнатковський, відомий за роллю Івана Довбуша у фільмі “Довбуш”.

Для всіх, хто все-таки знайшов час для радіодиктанту, нагадуємо.

Диктанти на перевірку можна надіслати поштою або на e-mail:

паперові листи – на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26; важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 29 жовтня.

можна сфотографувати чи відсканувати текст і надіслати його на rd@suspilne.media до 11:00 30 жовтня.