Майстер-клас як метод реабілітації

Працівники Центр-сссдм Баришівка організували творчий майстер-клас для дітей з інвалідністю, дітей, батьки яких захищають нашу державу, та з внутрішньопереміщених родин.

Діти разом з майстринею художницею-аматоркою з села Власівки Заїрою Гугушаївною Коваленко, яка очолює творче любительське об’єднання митців Баришівщини «Білий квадрат».

Діти навчалися  створювати  пластилінові картини, для того аби могли передавати свої емоції через творчість.

Майстер-клас став початком співпраці Центру соціальних служб та гуртка «Лідерів учнівського самоврядування» Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради (Сергій Головерда, Оксана НИТЧЕНКО). Адже саме сьогодні відбулося освячення нового кабінету гуртківців, на яке запросили  отця Михаїла Сливчука Свято-Троїцька Парафія М. Баришівка, заступника Баришівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Yegor  Garbuz, який подарував Шахматні набори «Гарі Потер» та директора ЦПР «Мрія» Сергій Головерда

Переглядаючи дитячі роботи, мимоволі привертає увагу кольорова гама – сьогодні дітки люблять жовто-блакитний ????????

Вони виліплюють ПЕРЕМОГУ