Надання послуг населенню через ЦНАП

Робота Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Баришівськоїселищної ради (далі – Центр), спрямована на надання адміністративних послуг населенню громади, перелік яких затверджено на сесії Баришівської селищної ради 23.06.2023 № 1867-39-08.

Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 16.00 (понеділок, середа, четвер, п’ятниця), у вівторок – до 19.00

За 9 місяців 2023 року надійшло 4470 звернень громадян  з питань надання адміністративних послуг. Найбільшим попитом серед населення нашої громади протягом даного періоду користувались послуги, а саме:

– надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу Державного земельного кадастру;

– видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;

– виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру;

– вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку;

– видача експлуатаційного дозволу;

– державна реєстрація потужностей;

– видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні;

– видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

– надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки тощо.

Детальніше про перелік послуг тут

Адміністраторами Центру постійно проводились консультації з питань надання адміністративних послуг, в тому числі з реєстрації внутрішньо переміщених осіб, реєстрація пошкодженого та знищеного майна у державних реєстрах, надаються консультації щодо надання послуг через мобільний застосунок та вебпорталу «Дія», а також допомога громадянам у формуванні витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості.

Також запроваджуються нові адміністративні послуги у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей суб’єктом надання яких є Міністерство у справах ветеранів України, та адміністративні послуги суб’єктом надання яких є Київська обласна державна адміністрація.

В межах функцій, покладених на Центр, планується продовжувати роботу в напрямі удосконалення надання та розширення переліку послуг відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» від 16.05.2014 № 523-р, і залучення якомога більше суб’єктів надання адміністративних послуг до співпраці для задоволення потреб жителів громади.

тел для довідок  093-192-66-91