Донорський день в Баришівській громаді

У нашій країні війна! Тому українці в тилу мають надійно тримати донорський фронт і допомагати формуванню запасу безпечної і якісної крові! Вона щодня необхідна, аби рятувати поранених захисників. І так само щодня – для лікування цивільних пацієнтів.

Тож аби поповнити обласний банк донорської крові, яка направляється у військові й фронтові госпіталі та резервується зокрема й для пацієнтів нашої громади, у Баришівській лікарні вкотре провели донорський день.

Цього разу бажання стати донорами і взяти участь в акції виявили 98 жителів громади. Відрадно, що в черзі на донацію можна було зустріти й керівництво та депутатів Баришівської селищної  ради, особисто Олександра Ільченка, пожежників, рятувальників, військових, медиків, вчителів, спортсменів, підприємців, волонтерів… Більшість із них – постійні донори, дехто прийшов уперше. Усі різного віку й соціального статусу, та з одним бажанням – допомогти військовим!

За результатами донорського дня у Баришівській лікарні зібрано 42,2 (!) літри крові.

Окрім того, під час процедури донації тривав і збір коштів на потреби Збройних сил України.

Так, кожен донор, який отримав державну фінансову компенсацію, вкидав кошти до скриньки.

До того ж за вільний донат можна було пригоститися кавою, чаєм, цукеркою і печивом.

Загалом вдалося зібрати 6 тисяч гривень, які передали для придбання фронтмобіля одному з наших земляків.