Шановні абоненти КП БСР “Господар”

Нарахування та стягнення штрафів або пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги населенням — заборонено. Водночас надання комунальних послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі припинено не буде. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду, що забороняє нарахування та стягнення штрафів/пені за несвоєчасну або неповну оплату послуг ЖКГ населенням в умовах воєнного стану. Люди не повинні нести додатковий фінансовий тягар. Також заборонено припиняти надання комунальних послуг у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі. Водночас зазначаємо, що сплата за комунальні послуги є в сьогоднішніх умовах великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів для виконання виробничих завдань при наданні життєвонеобхідних послуг багатьом населеним пунктам. Повідомляємо, що послуги з водопостачання та водовідведення аварійно-ремонтні бригади працівників КП БСР “Господар” намагатимуться надавати безперервно та в повному обсязі, навіть в умовах небезпеки. Але ніхто не надає нам необхідні для роботи матеріали безкоштовно. Якщо вони закінчяться, ми просто фізично не зможемо забезпечувати стабільне водопостачання та водовідведення громади. З початком війни платежі майже припинилися, і ми вже відчуваємо істотний брак коштів. Дуже просимо усіх , які мають хоч найменшу змогу, сплатити за послуги водопостачання та водовідведення. Нам необхідно купувати реагенти, щоб знезаражувати воду, паливо для наших аварійно-ремонтних машин, матеріали, щоб лагодити обладнання та усувати пориви. А ще нам потрібно платити хоча б мінімальну заробітну плату нашим працівникам, які, фактично ризикуючи життям, щодня виконують свою роботу, життєво необхідну для всіх громадян нашого району. На жаль, інших джерел надходження коштів, окрім ваших платежів, у нас просто немає. Звісно, ми розуміємо, що зараз не кожен з вас має змогу сплатити за послуги. Але ми звертаємося до тих , хто має таку можливість: будь ласка, сплатіть за послуги водопостачання та водовідведення, хоча б частково. Підтримайте нас, адже ми не можемо зупинити роботу підприємства і залишити людей без води та каналізації! Для вас ми будемо намагатись надрукувати квитанції та їх розіслати, але просимо по можливості оплачувати послуги дистанційно через електронні сервіси банків України. Ви допомагаєте нашій армії та територіальній обороні, і безумовно, це дуже важливо. Але задумайтесь: якщо не буде води та не працюватиме каналізація, це буде катастрофа навіть без бойових дій. Працюємо для вас до перемоги та з Україною в серці!