17 грудня ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

Указом Президента України № 569/2009 від 22 липня 2009 року „Про день працівника державної виконавчої служби” в Україні установлено ще одне професійне свято – День працівника державної виконавчої служби, яке відзначається щорічно 17 грудня.

Цим указом відзначено роль органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів, інших органів та посадових осіб.

Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання  направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Така необхідна, щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи громадян, сприяє зменшенню несправедливості з тим, щоб найвищі цінності були незаперечними і надійно захищеними.