«Велике будівництво»: у Борисполі реконструювали приймальне відділення багатопрофільної лікарні
У Бориспільській багатопрофільній клінічній лікарні інтенсивного лікування реконструювали приймальне відділення. Об’єкт уже ввели в експлуатацію. Тож місцеві жителі мають можливість отримувати якісну медичну допомогу та діагностику в комфортних умовах.
Роботи проходили в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/14532-1024x683.jpg)
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/14534-1024x683.jpg)
Повідомляє пресслужба Київської ОДА