«Суботники» зовсім не обов’язково проводити тільки по суботах – для добрих справ гарний будь-який день

18-го квітня  2019 року територія парку «Липняки» була заповнена працівниками  структурних підрозділів Баришівської селищної ради, небайдужими активістами, депутатами 7-го скликання. У цій дружній команді кожен знайшов собі справу до душі: хто гріб, хто збирав гілля, хто наводив чистоту на майданчиках… Всі роботи виконувалися швидко і з явною вправністю. Це нітрохи не дивно – дається взнаки досвід.

Зі слів голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка:

«Спільними зусиллями ми впоралися з чагарниками, які вже зміцніли, виросли і стали частиною екосистеми нашого парку. І я щиро вірю, що наш приклад дбайливого і господарського ставлення до природи обов’язково підтримають інші жителі, депутати на ввірених їм виборчим округам та в.о. старост нашої громади, адже нам жити на цій землі і крім нас про неї нікому більше подбати!»