ОГОЛОШЕННЯ про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради

Відповідно до підпункту 6 пункту «а» частини першої статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», підпункту 7 пункту 2 статті 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 (із змінами) «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами»   від 16.11.2011р. №1173 «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів»  , рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 28.01.2021 № 10 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради», з метою впорядкування і належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради,  виконавчий комітет Баришівської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради.

Завантажити (ZIP, 146KB)