В 2021 році Баришівська селищна територіальна громада продовжує співпрацювати з U-LEAD з Європою. Тож сьогодні взяла участь в онлайн – семінарі “Громадський порядок та безпека”. На семінарі розглядали юридичні аспекти повноважень територіальних громад в сфері цивільного захисту та шляхи їх реалізації.

Чому так актуальне це питання? Тому що, цивільний захист – це не лише пожежі (а її дуже багато), а й охорона навколишнього природнього середовища, організація робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, тобто безпека громади. І формування належної системи цивільного захисту одне із пріоритетних завдань для Баришівської громади. В Стратегії розвитку громади до 2027 року передбачені проєкти щодо створення добровільних повільних дружин, центрів безпеки, навчання фахівців. #Разомзможемо.