Капітальний ремонт дороги

За сприяння депутата Київської обласної ради Мар’яни Анатоліївни Лук’яненко до переліку об’єктів реконтрукції, капітального, поточного, середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах був включений об’єкт “Капітальний ремонт дороги від вул.Б.Хмельницького в смт Баришівка до вул. Лебединської в с.Пасічна”

Баришівська селищна рада виділила кошти в сумі 31, 5 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації та 3,240 тис.грн. на проведення експертного звіту.

Після виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, проведення тендерних процедур та визначення переможця, роботи були розпочаті.

Загальна кошторисна вартість проекту становить 1499,392 тис.грн.