Шановні жителі громади!
Ця подія закінчилася
-
Дата
19.08.2020
-
Час
12:30
Запрошуємо Вас 19.08.2020 взяти участь в заході (з дотриманням умов карантину), присвяченому Православному святу Господнього Спасу, яке розпочнеться о 12.30 з Подячного молебню до Православного свята Господнього Спасу, освячення дарів природи (біля Хреста, на розі вулиць Київського шляху та Богдана Хмельницького).
Інф. сел.ради