Цілі діяльності комунального підприємства.

Комунальне підприємство «Коржівське» Баришівської селищної ради є  комунальною формою власності створено відповідно до рішення №140-07-07 від 22.03.2019 року Баришівської селищної ради. Є суб’єктом господарювання. Засновником комунального підприємства «Коржівське»  є Баришівська селищна рада.

Юридична адреса Підприємства : Україна, 07544,  Київська область,

Баришівський район, село Коржі, вулиця Шевченка, будинок 62.

Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, власні оборотні кошти, розрахункові та інші рахунки в установах банків.

Підприємство має круглу печатку зі своїм найменуванням, штампи, бланки, а також інші атрибути юридичної особи відповідно до чинного законодавства України.

Метою та ціллю Підприємства  є здійснення виробничо-господарської діяльності, направленої на задоволення потреб населення, що мешкає у житлових приміщеннях (будинках), надання житлово-комунальних послугах, виконання робіт, пов’язаних з управлінням житловим та нежитловим фондом, закріпленим за Підприємством в установленому порядку на праві повного господарського відання.

Основним предметом діяльності Підприємства є надання послуг водопостачання, відведення стічних вод, вивезення ТПВ та утримання будинків та прибудинкових територій, з метою забезпечення мешканців якісним житлово-комунальним обслуговував-

нням та належного утримання об’єктів комунальної  власності, закріплених за Підприємством.

Тарифи з комунальних послуг, які діють на даний час були затверджені Рішенняим виконавчого комітету Коржівської сільської ради №35 від 01 серпня 2018 року, а саме :

– водопостачання :

І     категорія споживачів 7,80 грн. за 1м.куб.

ІІ   категорія споживачів  8,36 грн. за 1м.куб.

ІІІ  категорія споживачів  9,75 грн. за 1м.куб.

 

– водовідведення :

І     категорія споживачів 23,42 грн. за 1м.куб.

ІІ   категорія споживачів  25,09 грн. за 1м.куб.

ІІІ  категорія споживачів  29,27 грн. за 1м.куб.

 

– вивезення твердих побутових відходів :

І     категорія споживачів   27,51 грн. з 1особи (план на рік 1,20 м.куб.)

ІІ   категорія споживачів  133,44 грн. за 1м.куб.

ІІІ  категорія споживачів  155,68 грн. за 1м.куб.

 

-утримання будинків та прибудинкових територій :

2,40 грн. за 1м.кв.

1.2. Опис істотних передбачуваних факторів ризику, що можуть вплинути на операції та результати діяльності підприємства, та заходи щодо управління такими ризиками : інформація відсутня.

Нагору