Рубан Юлія Сергіївна

в.о. начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій управління фінансів та економічного розвитку Баришівської селищної ради

У 2013 році закінчила Національний університет державної податкової служби України.  Здобула освіту магістра за спеціальністю  «Облік і аудит».

Трудова діяльність:

2013-2014 рр. –  головний державний ревізор-інспектор відділу перевірок платників податків та перевірок з окремих питань управління податкового аудиту Бориспільської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області.

2014-2015 рр. – головний державний ревізор-інспектор відділу проведення камеральних перевірок управління податкового аудиту Переяслав-Хмельницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області

2015-2016 рр. – головний державний ревізор-інспектор Баришівсько-Березанського відділення Переяслав-Хмельницької ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

2016-2019 рр. – головний державний інспектор сектору податків і зборів з фізичних осіб Баришівсько-Березанського відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

2019 – 2020 рр. – головний спеціаліст відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Баришівської селищної ради

З червня 2020 року – в.о. начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій управління фінансів та економічного розвитку Баришівської селищної ради.

Нагору