ДЕНЬ ЖАЛОБИ В БАРИШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ
Ця подія закінчилася
-
Дата
12.06.2025
-
Час
Подія на весь день
12 червня, громада прощатиметься з захисником Корзуном Романом Вікторовичем, який передчасно помер у лікарні…
Доброволець, із 2022 року Роман у складі 33-ої окремої механізованої бригади тримав оборону Харківщини під час наступу ворожої армії. У січні 2023-ого, під час обстрілу касетними боєприпасами українських позицій в Куп’янську, він один із групи вижив. Три тижні Роман вважався зниклим безвісти, та його вдалося дістати з-під завалів.
Із переламаним тазом, перебитими кінцівками, покромсаним осколками тілом його направили на лікування й реабілітацію до Німеччини, де його в прямому сенсі складали докупи.
Лише взимку 2025 року Роман повернувся додому. Та згодом стан здоров’я критично погіршився, і, не зважаючи на надану медичну допомогу, його серце зупинилося в реанімації.
Прощання з захисником відбудеться завтра, 12 червня, у Рудницькому, де виріс Роман.
О 12:00 біля будинку на вулиці Лісова, 9а.
Парастас у Храм Воскресіння Христового с.Рудницьке розпочнеться о 13:00.
Просимо односельців вийти для формування коридору шани і гідно зустріти та провести в останню земну дорогу захисника, який віддав своє життя і здоров’я за майбутнє кожного з нас, за Україну!
У зв’язку з цим 12 червня в Баришівській селищній територіальній громаді оголошено Днем жалоби, тому будуть приспущені державні прапори на адмінбудівлях та установах, а також відмінені всі розважальні та святкові заходи!
Висловлюємо співчуття рідним та близьким, схиляємо голови у скорботі…
76-03-03. Про оголошення Дня жалоби на території Баришівської селищної територіальної громади