Відбулося засідання постійної комісії

На комісію були запрошені голова Баришівської районної ради Володимир Антонович Гуменюк, перший заступник Баришівської РДА Віталій Миколайович Гордієнко, керівники структурних підрозділів Баришівської селищної ради та члени комісії.

На комісію було винесено наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна, що є власністю Баришівської селищної ради.
  2. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Баришівської селищної ради, що обліковуються на балансі відділу культури та туризму апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради та на балансі КНП «Баришівська центральна районна лікарня» Баришівської селищної ради
  3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.08.2019 № 531-15-07 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Баришівської селищної ради, що обліковуються на балансі Баришівської селищної ради».
  4. Про затвердження передавального акту активів та пасивів Дернівської сільської ради   та припинення  юридичної особи Дернівської  сільської ради, що ввійшла  шляхом приєднання до складу Баришівської селищної ради.
  5. Про створення житлового фонду соціального призначення , затвердження Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житла особам, які потребують соціального захисту.
  6. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води по станції Баришівка Баришівського району Київської області.
  7. Про затвердження актів приймання – передачі рухомого та нерухомого майна комунального підприємства «Баришівкатепломережа» із спільної власності територіальних громад сіл, селища Баришівського району у комунальну власність Баришівської селищної ради.
  8. Про передачу котелень з балансу КП «Баришівкатепломережа» на баланс відділу освіти, молоді та спорту апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради та на баланс КНП «Баришівська центральна районна лікарня».

Різне

– Про створення комунального закладу Баришівської селищної ради «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

По всіх питаннях було прийнято рішення винести їх на розгляд сесії Баришівської селищної ради