Роз’яснювально-консультаційна робота

29.07.2019р. Інспектор праці Баришівської селищної ради Сергій Васильович Галецький та директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Гарбуз Єгор Васильович з робочим візитом, в складі «Робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради»,  відвідали підприємства, які розташовані в межаж промислової зони Баришівської ОТГ.

Під час візиту вдалося поспілкуватися :

• з директором ТОВ «БЗК ХПП» Опехою Романом Юрійовичем;
  • з директором ПрАТ «Молнія» Ящинським Павлом Анатолійовичем;
  • з фінансовим директором ТОВ «Баришівказернопродукт» Старинцем Владиславом Івановичем;
  • з начальником відокремленого підрозділу ПрАТ «Укр Агро НПК» Якубовичем Ігорем Олеговичем.

Даним підприємствам було презентовано послуги, що надає служба  зайнятості роботодавцям, надано буклети та інформаційні матеріали. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.