НАРАДА СТАРОСТ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ШЛЯХ ДО ДІЇ

21 січня 2019 року відбулася робоча нарада в.о. старост Баришівської об’єднаної територіальної громади. Нараду вів селищний голова Олександр Павлович Вареніченко. На порядок денний наради були винесені та розглянуті питання, які є які найбільш актуальними у  перехідний період, а саме :

1. Про роботу інвентаризаційної комісії , оформлення актів приймання-передачі та здійснення реєстраційних дій в процесі реорганізації ( приєднання ) сільських рад.
  2. Про погодження форм довідок, що видаватимуться в.о. старост та засвідчуватимуться печаткою старостинського округу.
  3. Про порядок передачі документів до архівного відділу райдержадміністрації в процесі реорганізації ( приєднання ).
  4. Про погодження переліку документації, відповідальність за ведення якої покладатиметься на в.о. старост, діловодів та зберігатиметься у відповідному старостинському окрузі.

До висвітлення питань порядку денного та надання відповідних роз’яснень були залучені : державний нотаріус Маліновська Н.В., начальник управління соціального захисту Баришівської райдержадміністрації Маценко Л.В.,  завідувач архівного сектору Баришівської райдержадміністрації Голіяд Н.Г., державний реєстратор відділу державної реєстрації Баришівської селищної ради Гончар О.О., начальник відділу комунальної власності Баришівської селищної ради Дибка Т.М..

В ході наради селищний голова Вареніченко О.П. підняв питання про формування Програми соціально-економічного розвитку громади на 2019 рік, яка має бути розглянута та затверджена на найближчій сесії селищної ради. При цьому Олександр Павлович наголосив, що до Програми соціально-економічного розвитку мають увійти проекти, які громади планували реалізувати на території сільських рад до їх об’єднання і саме виконуючі обов’язки старост, як члени виконавчого комітету, мають подати пропозиції, які після детального обговорення будуть запропоновані на затвердження депутатам Баришівської селищної ради.

Звичайно, робочих питань багато, які розглядатимуться і вирішуватимуться спільно, адже сьогодні ми одна громада.

Керуюча справами виконавчого комітету Баришівської селищної ради О.М. Нестерова