Зустріч з роботодавцем

12.08.2019 р. директор Баришівської районної філії Єгор Гарбуз   провів робочу зустріч з директором ТОВ «ВЗТФ «Євро» Олегом Таратутою. Це підприємство займається виготовленням сирно-молочної  продукції і на даний час терміново потребує укладальників-пакувальників.

Під час зустрічі Олегу Олександровичу було презентовано електронні сервіси як для роботодавців так і для шукачів роботи,  презентовано послуги, що надаються роботодавцям. Також було  надано буклети, інформаційні матеріали. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.

За більш детальною інформацією стосовно працевлаштування звертатися  до Баришівської філії Київського обласного центру зайнятості,  що знаходиться за адресою: Київська область ,смт.Баришівка, вул.Київський шлях,61а, або за телефоном (045 76) 5-24-82.