З Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги, народні обранці Баришівської районної й селищної рад, члени виконавчих комітетів, представники апаратів виконавчих комітетів, виконуючі обов’язки старост!

Ви – гідні представники місцевого самоврядування, які реалізують право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Наразі на вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток підпорядкованої території та благополуччя її жителів, створення комфортних умов для їхнього проживання.

Переконаний, що від ваших наполегливості та самовідданості, професіоналізму й компетентності, відповідальності й громадянського сумління залежить успішність розпочатих раніше справ, оскільки це сприятиме зміцненню України як сильної і демократичної держави. Від душі вітаю вас із нагоди Дня місцевого самоврядування!

Нехай це свято додасть вам сил і наснаги на добрі справи. Нових вам трудових здобутків на благо Баришівської селищної об’єднаної територіальної громади!

О.ВАРЕНІЧЕНКО, Баришівський селищний голова