Яскраві зірки Баришівщини засяяли на VII-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна – це ми!»

27 березня 2019 року приміщенні колонної зали Київської міської державної адміністрації пройшов VII-й Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна – це ми!», в якому брали участь діти з різних областей та країн.

Цьогоріч Баришівщину представляли 9 талановитих конкурсантів у номінаціях «Інструментальне мистецтво», «Народна пісня» та «Естрадний вокал», серед яких учасники художньої самодіяльності та учні Баришівської дитячої музичної школи. Незмінна ведуча та режисер заходу начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмила Бабич.

За результатами конкурсу, в якому взяли участь 93 учасники та який тривав майже 12 годин, визначені переможці у відповідних номінаціях:

– в номінації «Естрадний вокал» 1-ше місце посіли – Божко Дарина (ДМШ, викладач – Кулик В.Г.) та Старчак Ілля (БК с. Паришків, керівник – Старчак О.М.), 2-ге місце – Бурак Аліса (ДМШ, викладач – Бобровська К.К.).

– в номінації «Народна пісня» призові 1-ші місця посіли – Біловус Юлія, Нипорка Дарина як окремі сольні виконавці та їх фольклорний дует (ДМШ, викладач – Назаренко В.В.).

– в номінації «Інструментальне мистецтво» перемогу здобули Зайченко Андрій (ДМШ, сопілка, викладач – Яременко Г.І.), дует гітаристів у складі Бурак Аліси та Коломійця Вадима (ДМШ, викладач – Бурак А.М.), почесне 2-ге місце у дуету акордеоністів у складі Груздьова Віталія та Брилюк Марії (ДМШ, викладач – Бурак Я.М.), 3-тє місце – Зайченко Андрій (ДМШ, бандура, викладач – Назаренко В.В.).

Всі учасники конкурсу мали змогу переглянути виставку творчих робіт художника Вадима Грінченка «Барви світла», поспілкуватися з митцем, взяти автограф та сфотографуватися. Також конкурсанти мали змогу дати інтерв’ю та поділитися враженнями від участі в конкурсі. Переможці отримали нагороди від організаторів: кубки, медалі та дипломи.

Велична зала КМДА, сцена, усипана барвистими квітами та творча атмосфера нікого не залишили байдужими. Конкурс надав всім творчої наснаги, сил для втілення мистецьких мрій, подарував художню насолоду від мистецтва.

Провідний спеціаліст з питань культури та туризму Баришівської селищної ради, Н.В.Кулик