Виставка-дискусія «Що ми залишимо нащадкам?» проведена в бібліотеці-філіалі с. Морозівка Баришівської ЦБС

5 квітня 2019 року в  бібліотеці-філіалі с. Морозівка Баришівської ЦБС  відкрилась  виставка-дискусія «Природа: що ми залишимо нащадкам?». Презентацію до виставки зробив житель села  Морозівки  Ярослав Луценко, які використав свої фото села Морозівки та  підібрав вислови. які закликають берегти довкілля.

Дехто вважає, що нічого  страшного не трапиться, якщо  кинути  папірець, недопалок, пляшку з-під напою, залишити  в лісі недоїдки.

Та все це спричинює  навколо жахливі сміттєзвалища.
Екологічна  проблема – засміченості  дуже актуальна на сьогодні. Людство  перестало бути господарем у своєму домі. Викинути сміття стає  звичним, перетворюється на погану звичку.

Книги представлені на виставці розповідають про стан екології в Україні і що кожен українець може зробити для покращення свого життя і майбутніх поколінь. За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів України, щорічно середньостатистичний українець викидає на смітник близько 250 кілограмів побутових відходів. З цих 250 кілограмів мінімум 50 можна відправляти не на звалище, а в пункти прийому вторинної сировини, що дозволило б скоротити кількість твердих побутових відходів на 10 мільйонів кубометрів. Це може зробити кожен.

Зав. бібліотекою-філіалом с. Морозівка Баришівської ЦБС, Чайка Н.М.