Вітання усім, хто народився в серпні

Баришівський селищний голова Вареніченко Олександр Павлович,  апарат виконавчого комітету Баришівської селищної ради та депутатський корпус щиро вітають з днем народження іменинників серпня:

• Щербину Олену  Федорівну – в.о.старости Паришківського старостинського округу;
  • Казімірову Людмилу Іллівну – в.о.старости Бзівського старостинського округу;
  • Тур Надію Володимирівну – начальника відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності, головного бухгалтера апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради;
  • Геймана Олександр Олександрович – депутата VII скликання Баришівської селищної ради.

Від щирого серця бажаємо Вам  міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод, а Ваші мрії завжди збувалися!