Відповідальність батьків за виконання своїх обов’язків значно підвищується

Так, згідно плану роботи методичного об’єднання керівників гуртків художньо – естетичного, науково – технічного, соціально – ребілітаційного та гуманітарного напрямів Баришівського ЦПР “Мрія” на 2019 – 2020 навчальний рік, 08 жовтня 2019 року відбувся семінар – практикум “Партнерство керівника гуртка і сім’ї в ім’я творчого розвитку дитини”. В ході семінару розглянули основні функції спільної діяльності батьків та педагогів, традиційні та нетрадиційні форми роботи з батьками, і дійшли висновку, що корисно і доречно значну частину виховного процесу організовувати спільно з гурківцями та їхніми батьками, а завдання і проблеми, які неодмінно виникають, вирішувати спільно аби дійти згоди, не утискаючи інтересів один одного, об’єднуючи зусилля для досягнення більш високих результатів. Під час семінару керівники гуртків взяли участь у майстер – класі по виготовленню сімейного оберегу “Домовичок”, який провела керівник гуртка “Креативне рукоділля” Інна Дорошенко.

Підготувала та провела семінар методист центру Тетяна Пащук.