Святковий концерт, присвячений Дню Матері «Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь!»

Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої,  наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть, опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я атері!

Напередодні Дня Матері у сільському клубі с. Рудницьке пройшло свято «Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь!».  Скільки хороших, добрих слів було сказано. Словами віршів вітали матусь і, звичайно, бабусь, здобувачі освіти Рудницького НВК: Ю. Шульга, В. Стрельнікова, Н. Мігай, А. Іваницька.

Прийшли привітали найрідніших і наймолодші учасники. Квітами, віршами, піснями чарували М. Поляничко, Р. Євдокимов, Д. Шевякін, К. Гончаренко.

Новими піснями порадував жіночий гурт «Горлиця». Зачарували своїм співом М. Русан, О. Бакун, О. Гончаренко, М. Воробйов, М. Кулик.

Уже рік як продовжується співпраця із учасниками художньої самодіяльності будинку культури с. Лукаші (директор – Абдусаламова Г.І). І це свято не стало винятком із хорошої традиції: гурт «Лукашівські наспіви»  додав свою родзинку у свято.

У залі протягом всього свята панувала атмосфера спокою, затишку і трішки суму.

Завідуючий сільським клубом с. Рудницьке, В. С. Поляничко