Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Дорогий Олександре Павловичу!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Із року в рік, щоденно, ви впевнено демонструєте самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Великої поваги заслуговують ваші любов до рідного краю та висока активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати всі негаразди. Мудрий, толерантний, наполегливий, ви щоденно вкладаєте частину своєї душі в розвиток всієї громади. Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра в щасливе майбутнє рідного краю й України додають сили та наснаги.

Із повагою – виконуючі обов’язки старост старостинських округів та працівники апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради