Позивний Зеніт

До Дня Збройних сил України в Баришівській громаді були проведені тематичні заходи, вечори пам’яті та мітинги-реквієми

Окрім цього, було організовано кінопоказ в населених пунктах громади, в яких є мультимедійне обладнання, фільму “Позивний Зеніт” (фільм 3) про нашого земляка, уроженця с. Морозівка, який загинув в боях за Донецький аеропорт.

Так, згідно плану графіків показу, фільм переглянули мешканці та учні місцевих шкіл старших класів с. Селище, Бзів, Гостролуччя, Веселинівка, також було організовано підвіз дітей з прилеглих сіл Морозівки, Перемоги, Поділля.  На кінопоказах були присутні батьки Дениса Поповича, Воїни АТО та в. о. старост зазначених сіл. Житель с. Веселинівка Борис Йосипович Сушак написав і продекламував вірш, присвячений землякам, які воюють в зоні антитерористичної операції.

6-го грудня 2019 року на базі ЦПР «Мрія» о 12.00 буде проводитися прим’єрний показ фільму «Позивний зеніт 2»- військове патріотичне кіно під авторством Анни Мартиненко й Тетяни Кулаковської.
Цикл «Позивний зеніт» унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасних війн в Україні, в якому демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та Збройні Сили України.
Хронометраж фільмів циклу «Позивний Зеніт» сягає 49-55 хвилин й озвучений музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

Запрошуємо мешканців та гостей Баришівської громади до перегляду!