Пам’ятаємо минуле заради майбутнього

20 вересня 2019 року у приміщенні читального залу Баришівської  центральної бібліотеки для дорослих з учнями 9 «Б» класу Баришівського НВК (класний керівник Декрет С.І.) проведена віртуальна мандрівка  «Маршрутами звитяги і мужності Баришівщини», присвячена 76-тій річниці визволення Баришівського району від нацистських окупантів.

Зав.відділом обслуговування  Шапоренко Г.О. познайомила присутніх з книжковою виставкою  «Подвиг і слава  барищівчан», на якій  представлені  краєзнавчі матеріали  про Баришівку  у період  Другої світової війни.Учні переглянули відеоролик «Історія гідності: Друга світова війна»

Діти розповідали про «Борщівський котел» та пошукову роботу, яка ведеться Всеукраїнською громадською організацією «Закінчимо війну». Кажуть, що війна скінчиться  лише тоді,  коли з почестями буде  похований останній учасник боїв.

Галина Олексіївна розповіла про пам’ятники та братські могили Баришівщини. Особливу увагу приділила ветеранам війни, які повернулися живими, відбудовували народне господарство, робили все для кращого життя рідного краю. Їх справи гідно продовжують нащадки. Учні заочно познайомилися з видатними людьми, які прославляють наш край: архітектором В.Щуром, артисткою Л.Богдан, поетом лікарем Ф.О.Тишком, художниками М.Биковим,  З.Коваленко та іншими.

Провідний бібліотекар  відділу обслуговування Баришівської  центральної бібліотеки для дорослих Захарченко С.П.