Напередодні Дня державної служби України у Київській облдержадміністрації відбулося урочисте святкування. З професійним святом державних службовців Київщини привітав т.в.о голови Київської ОДА В’ячеслав Кучер

«Я маю честь працювати в команді найкращих, інтелектуальних, інтелігентних людей і професіоналів своєї справи. Людей, які своєю повсякденною кропіткою роботою доводять, що зміни можливі. Я щасливий, бо пліч-о-пліч зі мною люди честі з масштабом державного мислення. Низький уклін вам та безмежна шана за ваш професіоналізм, людяність і відданість високому обов’язку. Ви – саме ті люди, які потрібні нашій країні сьогодні. З Днем державного службовця, колеги!»,- наголосив В’ячеслав Кучер у своєму вітальному слові.

Також із привітаннями до учасників заходу звернулися заступник державного секретаря Кабінету Міністрів України Сергій Дехтяренко, перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, начальник Міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко та заступник начальника Головного управління Національної Поліції України в Київській області Павло Панфьоров.

Кращих працівників області було нагороджено відзнаками Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Нацдержслужби та ГУНП в Київській області.

У заході взяли участь і представники Баришівської селищної ради: Солоніна Інна Станіславівна в.о. начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Ярмак Анна Леонідівна провідний спеціаліст відділу економічного розвитку та залучення інвестицій апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Нитченко Оксана Леонідівна головний спеціаліст загального відділу апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради.

Для всіх присутніх дійсно став цінним подарунком виступ сучасного симфонічного оркестру, який впроваджує нову оркестрову культуру- Lords of the Sound.

Бути державним службовцем у час реформ- не мед. Але маючи професійну самовідданість та нескінченне бажання служити людям і зробить вашу діяльність відмінною, а успіхи щоденними! Зі святом!