Міжнародний день волонтера

5-го грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшов підступний ворог.

З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним.

«Україна – в небезпеці, її державність, цілісність і суверенітет – під загрозою! Настав непростий час, коли кожен може і повинен стати захисником Вітчизни. Бо тільки разом ми – сила! І патріотизм, який ми плекаємо у серцях і душах, має нести добро. У першу чергу – для наших солдатів на передовій, для тих, хто мужньо відстоює мир і спокій у державі», – переконані волонтери Баришівської громади!

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за Вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Звичайно, доки в Ваших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття – Україна житиме і процвітатиме.

Нехай Ваші благі справи повертаються вам сторицею!

Разом переможемо!

Слава Україні!