Купальське свято пройшло в БК с. Бзів

Сьогоднішній вечір по своєму особливий – купальський! За давніми українськими традиціями свято Івана Купала асоціюється із магічними дивами та дійствами, про які нам повідали працівники та творчі колективи Бзівського будинку культури. Святкування Купала сповнилося національними піснями фольклорного ансамблю «Джерело», Катерини П‘яти, Танюши Клецко; чаруючими танцювальними номерами різновікових колективів, Поліни Клецко, Єви Вискочил; творчими виступами Анатолія П’яти, Люби Григоренко, Катерини Лутицької, Катерини Оводової, Олесі Лисенко, Сергія Купрієнко, Романа Марковського, Юрія Бовгирі, Аліни Боб, Івана Ліпської, Олени Корсак.

Свято Івана Купала відбулось завдяки майстерній організації свята працівників Бзівського будинку культури Марини Лукаш, Раїси Корнієнко, Сергія Пономаренка.

Особливою окрасою свята стали купальські віночки, кожна володарка якого отримала невеличкий подарунок.

Дякуємо за допомогу в організації свята Сергію Гринчишину та Анатолію Ткаченку.

На свято завітав і депутат Київської обласної ради Олег Кищук, який подарував жителям села лавки та привітав із святом!

Щиро зичу, щоб купальське вогнище очистило кожного із нас від усіх хвороб та негараздів, а цвіт папороті подарував віру в надзвичайне, дивовижне!

Депутат Баришівської районої ради Зозуля Валентина Олександрівна