Герої не вмирають

З нагоди відзначення Дня захисника України 15 жовтня 2019 року на Меморіалі Слави смт Баришівка відбувся мітинг-реквієм та занесення до Меморальної дошки імен героїв антитерористичної операції – наших земляків загиблих за Україну – Максима Валерійовича Желтова, Ігора Анатолійовича Усика, Олександра Васильовича Швеця, Андрія Миколайовича Шамшур.

У заході взяли участь керівництво Баришівської громади, представники райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, ветерани війни, воїни інтернаціоналісти, учасники АТО, представники відділів та структурних підрозділів (Баришівської селищної ради , Баришівської РДА), керівники установ і організацій, виконуючі обов’язки старост старостинських округів Баришівської селищної ради, представники громадських організацій громади, волонтери, представники ЗМІ, громадськість.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни та поклали квіти до Пам’ятних знаків на знак подяки борцям за незалежність та свободу України.

Освячення світлин загиблих учасників АТО та заупокійну літургію провели Благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк зі священнослужителями громади.

Опісля рушила колона учасників мітингу-реквієму до культурно-мистецького центру (РБК) на захід з нагоди Дня Захисника України «За честь…За славу…За народ!!!» .

«За Честь… За Славу…За Народ!!!» Саме під таким гаслом пройшов сьогодні святковий концерт до Дня Захисника України! 14 жовтня – дійсно значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.Українці відзначають День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам‘яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. В цей день ми також святкуємо – День святої Покрови Пречистої Богородиці, відзначаємо річницю створення Української повстанської армії (УПА) та День Українського козацтва.

Сьогодні в нашому залі були присутні матері загиблих захисників – наших земляків.

Низький вам уклін!

До слова були запрошені Голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко;

Заступник голови Баришівської райдержадміністрації Віталій Гордієнко;

Заступник голови Баришівської районної ради Сергій Богдан.

Народна мудрість стверджує,що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може…

Тому це святий обов‘язок тих, хто живе, хто користується її благами і дарами. Виконуючи свій почесний обов‘язок, наші патріоти ідуть захищати, оберігати мир і спокій своєї Батьківщини, а наше тепло долонь і сердець сьогодні і завжди Вам – Захисники України!!!

Для мужніх, незламних, Захисників нашої неньки України, баришівчан і гостей виступив Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю я Збройних Сил України!

Творчий колектив ансамблю подарував усім присутнім яскраву концертну програму! Виконані артистами пісні та хореографічні композиції, патріотичні та жартівливі пісні, прекрасні сольні номери не залишили байдужими глядачів в залі.

Селищний голова Олександр Павлович та начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмила Миколаївна подякували ансамблю за чудовий концерт!!!