День Баришівки 2019

Якою б не була погода, а серпень у Баришівці– найспекотніша пора. Бо якраз у ці дні, а саме 17-го серпня тут відсвяткували День Баришівки! Традиційно – з неабияким розмахом:

• піснями та танцями, виступами фольклорних колективів, виставками народних умільців та представленням старостинських округів Баришівської громади;
  • щедрими частуваннями від Військової частини(солдатською кашею) та СТОВ «ІТАЛ ІК»( смаженим поросям);
  • розвагами для дітей :дитячі атракціони, аквагрим, благодійні акції;
  •  іменитими гостями.

І цього року навіть прохолодна погода не зіпсувала настрою та не розігнала баришівчан  по домівках. Тисячі людей чекали кульмінації свята: виступу  гурту «Скрябін». Такий особливий музичний подарунок громаді презентували Група компаній Нива Переяславщини та ТОВ «Агро-С».

Привітати З Днем Баришівки приїхала і делегація з міста – побратима Пуллах (Німеччина) : Корнелія Цехмайстер- другий бургомістр м.Пуллах, Отто Горак – голова партнерства «Баришівка-Пуллах», Петер Хайлер – заступник голови партнерств «Баришівка- Пуллах».

Святкуючи, місцева влада відзначила почесних мешканців. А саме:

• Щура Володимира Івановича- уродженця с.Паришків, видатного скульптора, Члена Національного Союзу художників України. Роботи Володимира Івановича відомі в Україні і світі, а відомі скульптури «Паніковський», «Проня Прокоповна і Голохвастов», «Городецький» є окрасою столиці України. Своєю «маленькою батьківщиною» він завжди гордиться, на своїх роботах ставить особливий автограф, «фірмове клеймо»: Володимир Щур із Паришкова.
  • Галушку Віру Михайлівну – уроженку с.Гостролуччя, Заслужену артистку України, лауреата мистецької премії «Дружба», члена національної ради жінок України. За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури Галушка Віра Михайлівна нагороджена Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», Грамотою Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Володимира, орденом Української Православної Церкви «Преподобного Нестера літописця» 2-го ступеня.

Опісля несподіваним сюрпризом стала поява кавер –гурту «100 хвилин». Цей гурт називають бажаним гостем на усіх концертних майданчиках. І справді – баришівчани оцінили потужний вокал та неабияку енергетику виконання. Танцювали усі!..

Фаєр-шоу всі переглядали затамувавши подих, а на завершення свята –святкова дискотека разом з DJ Just Gray!

Концерт зібрав тисячі жителів громади. Усі охоче підспівували та танцювали, знімали виступи зірок на телефони й фотографувалися з іменитими гостями.

Що ж до самої сцени, звуку та світла Баришівська селищна рада щиро дякує керівнику компанії «Концерт сервіс» Юрію Шлакайтісу.

А ми, колектив Баришівської ОТГ бажаємо усім отримувати позитивні емоції. І саме за такі хороші емоції, які ми отримали від Вас жителі громади на святкування  хочемо подякувати кожному із вас!

День Баришівки 2019